شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دوچرخه تعادل بچه ها

دوچرخه تعادل برای کودکان

دوچرخه تعادل برای دختران پسران 2-6 ساله ، قاب آلومینیومی آلومینیوم قاب بدون پدال پیاده روی دوچرخه آموزش دوچرخه برای کودکان و نوجوانان ، با دسته و صندلی قابل تنظیم...

توضیحات محصول:
طراحی و بدون پدال ، دوچرخه تعادل به کودک شما کمک می کند مهارت های اساسی دوچرخه مانند تعادل ، فرمان و هماهنگی را توسعه دهد. یک روش ایمن ، آسان و کارآمد برای انتقال آسانتر به دوچرخه های پدال ، با پایه های قابل تنظیم و صندلی مناسب برای متناسب بودن از قد کودک&39 فراهم می کند.

جزییات فنی:

Mobel: BL-X35
جنس: آلیاژ آلومینیوم.
رنگ: سیاه ، آبی ، قرمز ، نقره ای.
اندازه: همانطور که نشان داده شده است
وزن: 4 کیلو گرم.
بسته بندی شامل: 1 × کودکان&# 39؛ دوچرخه تعادل.
امکانات:
1. طراحی عرشه استراحت بدون لغزش؛
2. زین فوق العاده نرم می تواند لرزش و حداکثر راحتی کودکان را کاهش دهد
3. دستگیره های لاستیکی نرم هستند و از قطع شدن دست جلوگیری می کنند.
4- دوچرخه Balance ما بسیار سبک وزن و حمل آسان است ، این بهترین راه برای آموزش تعادل و بهبود مهارت و مهارت ، توانایی شناختی و آگاهی مکانی است.
5. ورزش سوارکاری باعث می شود فرزندان شما به فعالیتهای خارج از منزل علاقه مند شوند و از بازی های تلویزیونی / تلفنی دور بمانند.

نکات:
1. در صورت طبیعی بودن بو ، در طی دو تا سه روز از بین می رود.
2. یک خطای رنگ جزئی ممکن است به دلیل ابزارهای مختلف تیراندازی رخ دهد ، این یک مسئله کیفیت نیست ، لطفاً به محصول واقعی مراجعه کنید!
3. ما بسیاری از محصولات داغ مشابه داریم ، لطفاً برای ورود به فروشگاه ما کلیک کنید ، ما به شما سبک منحصر به فرد و محصولات خاص را خواهیم گفت.


11534232866_1120714222Hot Tags: دوچرخه تعادل برای بچه ها ، چین ، چینی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، بهترین ، خرید ، ارزان ، قیمت پایین ، کیفیت بالا ، برای فروش
محصولات مرتبط