شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دوچرخه تعادل بچه ها

دوچرخه تعادل 2 در 1

تعادل دوچرخه-2-در-1...

توضیحات محصول

دوچرخه 2 در 1 بچه ها بسیار بادوام و قوی ، 4 رنگ برای انتخاب شما است. این پدال های سه چرخه کودک نو پا را می توان از بین برد ، می توانید به عنوان بچه ها یا دوچرخه تعادل کودک و دوچرخه بچه ها برای دوچرخه سواری استفاده کنید. طراحی راحت و با قابلیت حمل آسان ، والدین می توانند آن را در همه جا حمل کنند و فضای کافی برای ذخیره آن احتیاج دارند. حیاط ، پارک ، زیر تخت یا فقط صندوق عقب ماشین شما همه مکان مناسبی برای ذخیره سازی هستند. هدیه عالی.

ویژگی:
1. سبک بسیار جالب و 5 رنگ برای گزینه ها ، عملکرد 2 در 1 شامل تعادل دوچرخه و سه چرخه ، می تواند سرگرمی بیشتری را برای بچه ها به ارمغان بیاورد ، سوار شدن با ایمنی را تشویق کرده و هماهنگی را به دست می آورد.
2. قاب فولادی کربن ، دسته لاستیکی بدون لغزش و صندلی PU محکم و راحت و چرخ های محصور ، کاملاً محصور ، از بستن پای کودک&# 39 ؛ جلوگیری می کنند.
3. تاشو سپس به کوله پشتی ، بسیار مناسب برای نگهداری والدین ، ​​می تواند آن را در صندوق عقب شما پرتاب کند ، یا آن را در جاده حمل کند.
4- جمع آوری و تاشو این چرخه سه چرخه در دو مرحله بسیار آسان است.
5.ضمانت رضایت خاطر: چرخه کودک نو پا توسط ASTM و استانداردهای ایمنی EN ، گواهی گواهی شده ، لطفاً در انتخاب اطمینان داشته باشید.

شرح:
جنس: قاب فلزی کربن ، چرخ های چرخدار ، صندلی PU
NW: 7،7 پوند
GW: 9.47 پوند
اندازه باز: 25.59&# 39؛&# 39؛ x 19.68&# 39؛&# 39؛ x 15.7&# 39؛&# 39؛
اندازه تاشو: 11.8&# 39؛&# 39؛ x 19.68&# 39؛&# 39؛ x 15.75&# 39؛&# 39؛
سن توصیه می شود: 2-4 ساله

لیست بسته بندی در جعبه:
بچه ها 1x گلاف trike
کیف حمل 1 برابر
کتابچه راهنمای کاربر x x نسخه انگلیسی

توجه:
1. تولید کننده سنین 1-6 ساله را توصیه می کند ، اما ما توصیه می کنیم که مطابق قد&# 39 کودک خود را انتخاب کنید.
2. تجهیزات محافظ باید پوشیده شوند. در ترافیک استفاده نمی شود.
3-از تحت نظارت مستقیم بزرگسالان استفاده شود.
4- ارتفاع صندلی ثابت است ، قابل تنظیم نیست.
5- اگر بچه ها خیلی کوچک هستند ، و آنها می توانند&# 39 را حفظ کنند ، خیلی خوب تعادل را حفظ کنند ، والدین باید توجه بیشتری به کودک داشته باشند تا بتوانند چرخه چرخه را به خوبی کنترل کنند.


Hot Tags: دوچرخه تعادل 2 در 1 ، چین ، چینی ها ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، بهترین ، خرید ، ارزان ، قیمت پایین ، کیفیت بالا ، برای فروش
محصولات مرتبط