شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دوچرخه تعادل بچه ها

این دوچرخه تعادل بچه ها از یک قاب قدم به قدم سبک برای دسترسی آسان ، بدون تایرهای هوا و تقریباً بدون تعمیر و نگهداری برخوردار است. دوچرخه های متوازن در هر دو چرخ بدون تعمیر و نگهداری هستند و باعث کاهش نگرانی و هیجان فوق العاده می شوند. دوچرخه تعادل بچه ها پدال ندارد و با پاهای شما به جلو حرکت می کند. این روش باعث می شود دوچرخه سواری کمتر وحشتناک باشد و در نهایت آنها را تنظیم کند تا انتقال به یک دوچرخه بزرگ را آسان تر کند.

دوچرخه تعادل بچه ها یک دوچرخه تعادل بسیار سبک وزن (بدون پدال) است که برای سوار شدن در یادگیری فرزند شما مناسب است. هنگامی که کودکان سرگرمی زیادی دارند ، می تواند تعادل را به سرعت و به راحتی آموزش دهد. دوچرخه تعادل بچه ها با داشتن قاب آلیاژ فوق العاده سبک ، پشتیبانی از صندلی های گیرنده شوک ، اجزای سبک وزن و گرافیک مسابقه ، به گونه ای طراحی شده اند که چیزهای با ارزش را به عشق نسل بعدی دوچرخه سواری ارائه دهند.

Bolaier یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای دوچرخه تعادل بچه ها در چین است. ما بهترین دوچرخه تعادل بچه های چینی را برای فروش ارائه می دهیم. به عمده فروشی خوش آمدید و دوچرخه ارزان قیمت بچه ها را با کیفیت بالا و قیمت پایین تر از کارخانه ما خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: sales@bolaier.com

امکانات:
* طراحی به روز شده ، یاطاقان ها و صندلی های به روز شده ، مونتاژ را آسان تر می کند.
* راه ایده آل برای هر کودک برای شروع سفر با دوچرخه.
* سبک و در عین حال محکم ، حداکثر آرامش و حمل آسان.
* یک هدیه تولد مناسب یا یک هدیه کریسمس برای یک تفریح ​​سالم در فضای باز.
* اطمینان در یادگیری یادگیری کودکان از طریق کفپوش پدال و طراحی فریم پله.
* طراحی بسیار ایمن خطر آسیب دیدگی در چرخ های تمرین را کاهش می دهد.
* تعادل و هماهنگی مراحل اصلی رشد فرزندتان را بهبود بخشید.
صفحه اصلی صفحه قبلی 123 صفحه بعد صفحه آخر 1/3