شرکت صنایع Bolaier ، محدود

سوار شوید


خودروهای سواری هیچ زنجیر ماشین و عقرب ندارند و قبل از دوچرخه سواری محصول خوبی برای انتقال است. طبیعی است که یک کودک مبتدی فقط قدم بر روی ماشین تعادل قدم بگذارد ، اما این طبیعی است ، زیرا توانایی تعادل کودک ضعیف است ، بنابراین قادر نیست به خوبی تعادل بدن را کنترل کند. استفاده از آن به کودک نیاز دارد که روی هر دو پا فرود بیاید ، و پاها به سمت جلو بکشند تا تعادل پاهای کودک را اعمال کنند.

سوار شدن می تواند ضمن اعتماد به نفس ، توانایی اعتماد به نفس کودک را نیز داشته باشد. هرچه بیشتر جرات لمس کردن با دنیای خارج را داشته باشید ، در توانایی مستقل کودک شما بیشتر مفید خواهد بود. سوار شدن بیشتر شبیه ورزش های شدید کودک است. کودک سوار با آزادی و اعتماد به نفس سوار می شود. بنابراین ، سوار شدن باعث می شود کودک احساس امنیت ، کنترل و ایمنی راحت تری داشته باشد. مهمتر از همه ، اجازه دهید آنها از حس دستیابی به سواری لذت ببرند و ورزشهای روباز را ترجیح دهند.

Bolaier یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای انواع سواری در چین است. بهترین پیشنهادات سواری چینی را برای فروش ارائه می دهیم. به عمده فروشی خوش آمدید و انواع سواری ارزان با کیفیت بالا و قیمت پایین تر را از کارخانه ما خریداری می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: sales@bolaier.com

امکانات:
* توسط گواهینامه های مرتبط گواهی شده است
* قطعات بدون لبه های تیز یا خشن
* هیچ شکاف خطرناکی بین چرخ و قاب وجود ندارد
* در هنگام سوار شدن حتماً از کلاه ایمنی ، دستکش ، لنت زانو و سایر وسایل محافظ استفاده کنید.
سوار شوید
صفحه اصلی صفحه قبلی 12345 صفحه بعد صفحه آخر 1/5