شرکت صنایع Bolaier ، محدود

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

حس مشترک از رانندگی الکتریکی چیست؟

Jan 08, 2018

روروک مخصوص بچه ها الکتریکی پس از اسکیت سنتی یک فرم محصول جدید است. روروک مخصوص بچه ها الکتریکی صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار سریع و طولانی است. ماشین زیبا است، به راحتی عمل می کند و ایمن تر می شود. این یک انتخاب بسیار مناسب برای یک دوست است که دوست دارد به راحتی زندگی کند و این یک تجربه لذت بخش بزرگ در زندگی است.

1. ارتفاع ماشین با توجه به ارتفاع آن. 2. روروک مخصوص بچه ها را با عملکرد بهتر ترمز کنید و با موقعیت ترمز آشنا شوید. 3. زمان برای روغن بلبرینگ، مقاومت کششی را کاهش دهید. 4. مبتدی ها باید در دامنه پایین تر از جاده به سر خوردن، به تدریج مشکل را عمیق تر کنند. 5. در جاده های مرطوب یا بیش از حد پر سر و صدا نکشید.

چگونه به عملکرد نگاه کنیم

هندریلس: باید حاشیه لاستیکی، نه تنها می تواند شوک، بلکه غیر لغزش، از بین بردن نگرانی های امنیتی است.

پدال: در حال حاضر در پدال در بازار چهار نوع مواد وجود دارد: پلاستیک، کل آهن، نیمه آهن، آلومینیوم، آلومینیوم، آلیاژ منیزیم.

ترمز: ترمز ها در بالای سوپاپ قرار می گیرند، هنگامی که شما انتخاب می کنید با دستان خود حرکت کنید، تا ببینید که ترمزها انعطاف پذیر و راحت هستند.

لغزش: روروک مخصوص بچه ها را انتخاب کنید باید روروک مخصوص دوش گرفتن را انتخاب کنید، هدف از کاهش لرزش در استفاده از فرآیند، بهبود راحتی است.