شرکت صنایع Bolaier ، محدود

صفحه اصلی > اخبار > محتوای

چگونه روروک مخصوص بچه ها را انتخاب کنید

Jan 08, 2018

در حال حاضر بازار دارای بسیاری از مارک های الکتریکی اسکوتر است، چگونه برای انتخاب مناسب برای شما این کلید است، یک روروک مخصوص بچه ها را انتخاب کنید، نه تنها به ظاهر یک نگاه منحصر به فرد و تضمین کیفیت.

هنگام رانندگی روروک مخصوص بچه ها، پای لمس کردن پدال است. بنابراین پدال بسیار حیاتی است، بهتر است انتخاب کنید که دارای یک اسکوتر مچ پا بدون لغزش است، تا از بازی در فرآیند لغزش جلوگیری شود، برای محافظت از ایمنی شخصی. همچنین دارای قابلیت تحمل بسیار خوبی است، در غیر این صورت مردم در لحظه خم شدن، خم شدن پدال بر کل ساختار ماشین اسکیت بورد تاثیر می گذارد، نه تنها اجازه نمی دهد که مردم بازی دستی را نیز خطر ایجاد می کنند، و پدال ایمنی عمومی می تواند 110 کیلوگرم زیر وزن

البته، آسان به سقوط است اندازه چرخ، استفاده از مواد یک رابطه نزدیک است. سعی کنید یک چرخ بزرگتر و مواد نرم را انتخاب کنید، به طوری که اثر بافر آن بیشتر باشد، روبرو کوچک یا جاده ناهموار مواجه خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که آسیب نخواهد ماند.

ترمز مهم ترین است، آن مربوط به مسائل امنیتی انسان است. ترمزها در بالای چرخ عقب قرار می گیرند، هنگامی که شما تصمیم به استفاده از یک پدال پایه برای بررسی اینکه آیا ترمز ها انعطاف پذیر و راحت هستند، اما همچنین در بازی با وضعیت درست است.