شرکت صنایع Bolaier ، محدود

اسکوتر شیرین کاری

عرشه این اسکوتر شیرین کاری یک سطح مقعر کمی عمیق تر و فضای پا کافی دارد. میله اسکوتر یک میله T ساخته شده از استیل کرومی محکم است که برای پارک های اسکیت و خیابان ها با عرشه های آلومینیومی و جعبه دنده های آنها ایده آل است ، برای سواران جدید که یاد می گیرند چگونه stunts و ترفندهایی را یاد بگیرند ، ایده آل است!
اسکوترهای شیرین کاری مناسب برای مبتدیان و سواران پیشرفته - کودکان ، نوجوانان و اسکوترهای بزرگسالان - مناسب است. انتخاب اسکوتر ما قانع کننده ، کیفیت ، طراحی و قیمت است. اسکوتر شیک و قدرتمند برای سرگرمی نامحدود! یک اسکوتر شیرین کاری با کیفیت بالا و ساخته شده از آلومینیوم محکم و سبک و دارای اجزای استوانه ای ناهموار در محل است.
این اسکوتر شیرین کاری مناسب برای پارک های اسکیت ، کلاهبرداری های نیمه لوله یا پارک آزاد و کلاهبرداری است. طراحی شیک و زیبا کاملاً چشم نواز است! آج های ضد لغزش اسکوترهای شیرین کاری آلومینیومی و دسته TRR از ایمنی لازم اطمینان می کنند. چرخ های با کیفیت بالا با یاتاقان ، سرعت و تماس لازم را با زمین تضمین می کنند.
اسکوتر شیرین کاری برای مبتدیان بلند پرواز و سواران پیشرفته ایده آل است. این اسکوتر با کیفیت بالا بصورت بصری قابل مانور و غیرقابل تحمل است! این اسکوتر به شکلی شیک ساخته شده است که می تواند درخشش خود را ببخشد! ردیف های بدون لغزنده اسکوتر و اتصالات TRR باریک ایمنی لازم را تضمین می کنند.
روروک مخصوص بچه ها ورود به سطح دارای ویژگی های بسیاری است که شما نمی خواهید در این اسکوتر با این قیمت پیدا کنید و آن را به بهترین اسکوتر شیرین کاری برای مبتدیان تبدیل کنید. نوار تک قطعه کوتاه تر ، چرخ هسته ای فلزی ، ترمز انعطاف پذیر و عرشه آلومینیومی سبک و محکم به معنای این است که کودک شما بتواند با خیال راحت از آن استفاده کند.
قطعاتی که با آن همراه هستند با دقت انتخاب شده اند ، بدین معنی که شما یک اسکوتر با کیفیت بسیار بالا دریافت خواهید کرد. Bolaier یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای اسکوتر شیرین کاری در چین است. بهترین اسکوتر شیرین کاری چینی را برای فروش ارائه می دهیم. به عمده فروشی خوش آمدید و خرید اسکوتر شیرین کاری ارزان قیمت با کیفیت بالا و قیمت پایین تر از کارخانه ما. برای اطلاعات بیشتر، همین حالا با ما تماس بگیرید.
امکانات:
* برای گرفتن بیشتر به پدال بدون لغزش مجهز شده است.
* دستگیره های لاستیکی برای کنترل هرچه بیشتر مهارت های خود ، راحتی و راحتی را در اختیار شما قرار می دهد.
* اسکوتر ناهموار ، سبک ، ناز و سبک ، با کیفیت بالا. * عرشه آلومینیومی پیشرفته ، قدرتمندتر.
* سبک وزن و قادر به تحمل سایش و پارگی مکرر است.
* چرخ هسته فلزی آنودایز شده؛ ترمز بعد از توقف سریع
* هدفون های بدون نخ باعث افزایش استحکام ، دوام و رانندگی صاف می شوند.
صفحه اصلی صفحه قبلی 12 صفحه بعد صفحه آخر 1/2