شرکت صنایع Bolaier ، محدود

روروک مخصوص بچه ها

روروک مخصوص بچه ها

یکی دیگر از روروک مخصوص جوانان بولئر یکی دیگر از روروک مخصوص جوانان است که روروک مخصوص بچه ها را در هر کجا که می روند را می گیرند. والدین می خواهند یک روروک مخصوص بچه ها که در طول سال های نوجوانی فرزندشان نگهداری می شود....

روروک مخصوص بچه ها

مورد شماره BL-S02A

توضیحات: اسکوتر یکی دیگر از دوچرخه سواری نوجوان

ویژگی:

یکی دیگر از روروک مخصوص جوانان بولئر یکی دیگر از روروک مخصوص جوانان است که روروک مخصوص بچه ها را در هر کجا که می روند را می گیرند. والدین می خواهند یک روروک مخصوص بچه ها که در طول سال های نوجوانی فرزندشان نگهداری می شود.

دوچرخه سواری دومین نوجوان Bolaier بزرگتر و سریعتر از روروک مخصوص دوچرخه سواری است و هنوز هم فوق العاده با دوام است. در مقایسه با اسکوتر های دیگر، دارای یک چرخ جلو بزرگتر، دسته های بلند تر T-bar، یک عرشه وسیع تر و بسیار کم برای سوار شدن سریع و راحت به شهر، کالج یا محل دوستی است.

سیستم کشویی تاشو که یک بار در ثانیه ثبت شده است، اجازه می دهد تا سوار بر روروک مخصوص بچه ها را با یک انگشت ساده بر روی گیره قطب قرار دهد. قرار دادن آن در حالت خود ایستاده و یا تمام راه را به حالت واگن برقی برای ذخیره سازی آسان پس از استفاده.

یک اسکوتر دوقلوی دوقلوی نوجوان Globber همراه با آلومینیوم منحنی فوق العاده، صندلی های T-bar با قابلیت تنظیم ارتفاع به همراه یک نوجوان رو به رشد. TPR gr ips باعث می شود که سوار دوام و در عین حال راحت باشد. همراه با ترمز دستی و زنگ برای ایمنی اضافی. عرشه آلومینیومی با EVA بالا بهترین ساختار برای جذب شوک را فراهم می کند. ترمز فلزی اضافی طولانی قدرت توقف اضافی را فراهم می کند.


مشخصات:

اندازه بدن: 70 * 24 * 70-90cm

حداکثر بار: 90 کیلوگرم

ماده: آلومینیوم + ABS + PP

سطح: گالوانیزه کردن

چرخ: چرخ فلش 120 میلی متری PU

ترمز: ترمز عقب

رنگ: نارنجی، زرد، آبی، بنفش

NW: 2.8 کیلوگرم

بسته بندی: جعبه 1pc / رنگ 6pcs / کارتن

اندازه کارتن: 67 * 52 * 42cm / 6pcs

ظرفیت کانتینر: 20'FCL: 1140PCS 40'HQ: 2736PCS

چرا ما را انتخاب می کنی؟

1. مشتری همیشه اولین بار است، ما تلاش می کنیم تا از مشتری خود حمایت کنیم.

2. ما این روروک مخصوص بچه ها را از سال 2007 تولید می کنیم و از سال 2012 روروک مخصوص بچه ها تولید می کنیم، طیف وسیعی از اسکوتر ها را تولید می کنیم.

3. کیفیت تفصیلی:

اسکوتر ما اسکیت بسیار قوام، پایدار و آسان است.

ما از مواد 100٪ جدید استفاده می کنیم، سطح هموارتر است و رنگ به نظر می رسد بیشتر روشن و زیبا است.

پوشش دست ما از 100٪ جدید لاتکس ساخته شده است، نرمتر و راحت تر برای دست های بچه ها، لوگو واضح تر و بدون لبه های خشن


عکس ها:


Hot Tags: روروک مخصوص بچه ها، چین، چینی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، بهترین، خرید، ارزان، قیمت پایین، با کیفیت بالا، برای فروش
محصولات مرتبط