شرکت صنایع Bolaier ، محدود

میکرو اسکوتر

اسکوترهای میکرو محکم، تصفیه شده و شیک انتخاب بسیار خوبی برای اسباب بازی های بچه ها هستند. اسکوترهای میکرو لوکس بالا پایان دارای قاب محکم و چرخ های محکم برای ثبات هستند. با دسته های لوکس و تعلیق هیجان انگیز آن، این اسکوتر بالا تا حد امکان صاف است.
اسکوتر میکرو برای زین صندلی برای نوزادان کم سن طراحی شده است. این لباس و طراحی راحتی بدن به نوزاد اجازه می دهد تا به راحتی بنشیند و حس تعادل کودک را توسعه دهد. قد قابل تنظیم را می توان با ارتفاع نوزاد در سنین مختلف سازگار کرد، و اندازه راحت را می توان به دلخواه تنظیم کرد. یاتاقان های توپ انعطاف پذیر به راحتی می توانند فرمان گرانش را سهواً انجام دهند، در حالی که قفل ایمنی فرمان ثبت شده حداکثر ایمنی را برای فرزندتان تضمین می کند.
برای نوزاد، اسکوتر میکرو فقط یک ابزار سفر نیست، بلکه یک ماشین یادگیری نیز هست. بازی اسکوتر می تواند تعادل کودک شما را افزایش دهد و تناسب کلی بدن، کمر، بازوها و پاها را ترویج کند. در عین حال در روند نواختن اسکوترهای میکرو، نوزاد همچنان روند عدم موفقیت را تجربه خواهد کرد که این کار باعث جسورانه تر شدن کودک و پاگشای بیشتر خواهد شد.
اسکوتر میکرو برای بچه ها که می خواهند تمام سرگرم کننده، ثبات و طراحی ایمنی خوب از مینی است، اما آنها آماده برای اسکوتر بزرگتر، خنک تر و قوی تر است. کودک شما می تواند اسکوترهای میکرو را هموار و با اعتماد به نفس در پیاده رو و پارک سوار در حالی که بیشتر در حال توسعه تعادل و مهارت های هماهنگی خود را. با handlebars قابل تنظیم، اسکوتر میکرو اسکوتر ایده آل برای مینی طرفداران که می خواهند برای ادامه سواری مدل های مورد علاقه خود است.
شیک، پیچیده و مینیمالیستی، اسکوترهای میکرو چرخ PU با کیفیت بالا برای سریع ترین سرعت و حداقل تلاش، اجازه می دهد شما را به ماندن در تماس با بچه های خود و یا فقط رفت و آمد به سرعت و با خیال راحت. عرشه پایین تر رسیدن به سوار راحت با نیاز به کج شدن در هنگام لگد زدن توپ.
بولیر یکی از تولیدکنندگان حرفه ای و تأمین کنندگان اسکوترهای میکرو در چین است. ما ارائه بهترین اسکوتر میکرو چینی برای فروش. خوش آمدید به عمده فروشی و خرید اسکوتر میکرو ارزان با کیفیت بالا و قیمت پایین تر از کارخانه ما. برای کسب اطلاعات بیشتر، اکنون با ما تماس بگیرید.
ویژگی
* به دقت طراحی شده است تا ثبات مطلق داشته باشد.
* مجهز به سیستم مرطوب کننده منحصر به فرد، احساس پر از دست انداز نمی کند.
* نوار دسته تلسکوپی و دسته راحت.
* طراحی شده با آلومینیوم سبک وزن برای دوام و قابلیت حمل.
* می تواند به راحتی تسلط داشته باشد و به رشد مهارت های تعادل و هماهنگی کودک کمک کند.
صفحه اصلی صفحه قبلی 123 صفحه بعد صفحه آخر 1/3