شرکت صنایع Bolaier ، محدود

اسکوتر تفریحی

اسکوتر برقی چرخ دار

اسکوتر برقی چرخ های چرخدار مدل شماره ; BL-E36 ویژگی: WideWheel یکی از راحت ترین اسکوترهای برقی 8 اینچی در بازار است که با تعلیق جلو و عقب و لاستیک های 100 میلیمتری با تمسخر گسترده ، حتی در مواقعی که در زمین ناهموار قرار گرفته اید فوق العاده راحت است. WideWheel می تواند پایداری بهتری در هنگام چرخش و کشش روی یک سطح مرطوب ایجاد کند. قاب اصلی اسکوتر برقی WideWheel با استفاده از روش های ریخته گری لبه برش برای بهبود کیفیت ، مقاومت و زیبایی کلی جعلی است. دارای موتور توپی با برس 48 ولت 500W با قدرت بالا که گشتاور کوهنوردی بسیار عالی و عملکرد سواری را برای شرایط مناسب تر سواری ارائه می دهد. سیستم تعلیق جلو و عقب از 4 فنر کویل آلیاژی جداگانه ساخته شده است که برای تنظیم در برابر شوک ها و ناهموارها طراحی شده اند. زمین ، همراه با مشخصات چرخ های وسیع ، و این راحت ترین سواری است که اسکوتر برقی 8 اینچی می تواند ارائه دهد....

اسکوتر برقی چرخ گسترده ای

شماره مدل: BL-E36

ویژگی: WideWheel یکی از راحت ترین اسکوترهای برقی 8 اینچی در بازار است که با تعلیق جلو و عقب و لاستیک های 100 میلیمتری با تمسخر گسترده ، حتی در مواقعی که در زمین های ناهموار قرار دارید ، فوق العاده راحت است.با توجه به مشخصات چرخ فوق العاده گسترده ، WideWheel می تواند پایداری بهتر هنگام چرخش و کشش روی یک سطح مرطوب. قاب اصلی اسکوتر برقی WideWheel با استفاده از روش های ریخته گری لبه برش برای بهبود کیفیت ، استحکام و زیبایی شناسی جعلی است.
Single Motor WideWheel دارای یک موتور توپی بدون برس 48 ولت 500 وات است که گشتاور بسیار خوبی برای بالا رفتن از تپه و عملکرد سواری بهبود یافته را برای شرایط مطلوب سواری ارائه می دهد.
سیستم تعلیق جلو و عقب از 4 فنر کویل آلیاژی جداگانه ساخته شده است که برای تنظیم در شوک ها و زمین های ناهموار ، همراه با مشخصات چرخ های گسترده طراحی شده اند و این راحت ترین سواری است که اسکوتر برقی 8 اینچی می تواند ارائه دهد.

مشخصات :

جنس بدنه: آلومینیوم

جنس چرخ: PU

شماره چرخ: 2

زمان شارژ: 3-4H

باتری: 4.4Ah 8.8Ah

ظرفیت باتری: 48v

قدرت امتیاز: 500W

حداکثر توان: 800W

حداکثر گشتاور: 18.5 نیوتن متر

حداکثر حد مجاز سرعت: 25 کیلومتر در ساعت

طولانی ترین فاصله رانندگی: 45 کیلومتر

حداکثر توانایی کوهنوردی: کمتر از 25٪

تحمل بار 100 کیلوگرم

ترمز: ترمز دیسک عقب

اندازه: 1097x545x1100mm

وزن: 18.5 کیلوگرم

Hot Tags: اسکوتر برقی چرخ های گسترده ، چین ، چینی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، بهترین ، خرید ، ارزان ، قیمت پایین ، کیفیت بالا ، برای فروش
محصولات مرتبط