شرکت صنایع Bolaier ، محدود

Hoverboard Go Kart

دستگیره فرمان آن باعث می شود که سواری ایمن و آسان برای کار ساده باشد. این کارت گرافیکی منحصر به فرد hoverboard go kart یک تجربه عالی را برای کودک شما فراهم می کند و به آنها امکان می دهد دستگاه های الکترونیکی خود را از برق جدا کرده و یک روش سرگرم کننده برای انجام ماهیچه ها و تمرین مهارت های حرکتی لازم را فراهم کنند.

hoverboard go kart یک سفر شگفت انگیز برای لذت بردن از خانواده شما است ، نصب و راه اندازی آن آسان است. بدن شما را متعادل نگه می دارد و در هنگام رانندگی همه چیز را سرگرم می کند ، بدون اینکه سقوط کنید ، یک تجربه هیجان انگیز در یک زمین مسطح به شما می دهد. هر کس با یک اسکوتر خود متعادل می داند که دوچرخه سواری می تواند سرگرم کننده باشد ، اما برای بعضی از افراد سوار شدن است. آسان نیست. Hoverboard go kart همه اینها را تغییر داده و راهی جدید برای سوار شدن به شما می دهد! برای تسریع ، ترمز ، چرخاندن و حتی تعادل خودکار خودرو ، از موتور صفحه بشقاب تعلیق و فن آوری تعادل اتوماتیک بهره می برد. کارت hoverboard go kart با دستگیره ، پدال ، صندلی های خیاطی ارائه می شود و در رنگ های مختلفی در دسترس است. می توان آن را به راحتی به هر سبک صفحه تعلیق متصل کرد.

Bolaier یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان حرفه ای hoverboard go kart در چین است. ما بهترین هاور بورد چینی goover را برای فروش ارائه می دهیم. به عمده فروشی خوش آمدید و از خرید کارخانه ما ارزان قیمت hoverboard go kart را با کیفیت بالا و قیمت پایین تر خریداری می کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید: {{0}.

امکانات:
* کوسن نرم و راحت
* بسته بندی رنگی و طراحی زیبا برای انتخاب بهتر هدیه
* با کیفیت بالا و قدرتمند داخلی ، بهترین سیستم لوازم جانبی
* تکیه گاه پا کاملاً قابل تنظیم در طول طول آن است
* تبدیل کارت hoverboard go فقط یک دقیقه طول می کشد تا اسکیت بازی تعلیق خود را تغییر دهید
* جوی استیک را می توان به راحتی و با دقت هدایت کرد
* آسان برای جمع آوری اسکیت بورد تعلیق خود را به یک کارت برقی
* صندلی کاملاً قابل تنظیم ، راحت و قابل تنظیم ، پاهای پایه در طول آن کاملاً قابل تنظیم است ، و آن را برای کودکان و بزرگسالان مناسب می کند

دستورالعمل ها:
اگر می خواهید به جلو یا شتاب حرکت کنید ، اهرم را به سمت پایین بکشید. اگر می خواهید سرعت خود را کند یا عقب نشینی کنید ، اهرم را بکشید.
صفحه اصلی صفحه قبلی 12 صفحه بعد صفحه آخر 1/2