شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

CMMS

ویژگی ها: سری هوشمند CMM با اندازه بالا و دارای ویژگی های طیف وسیعی از دما ، عملکرد اندازه گیری قدرتمند ، عملکرد پایدار ، دقت بالا ، عملکرد ساده ، ویژگی های تعمیر و نگهداری سریع و کارآمد. این فن آوری راهنمای خطی با دقت بالا را به تصویب می رساند ، از درایو موتور خطی با سرعت بسیار بالا استفاده می کند ، با قطعه های کار چندگانه و سنسور دمای محیط ، فوق العاده با سرعت بالا ، دقت بالا ، بدون منبع CMM هوا مورد استفاده در شرایط دمای گسترده ، به خصوص مناسب برای کارگاه است. محیط ، و همچنین می تواند به عنوان ایستگاه آزمون جامع کارگاه مورد استفاده قرار گیرد ......

شرح
CMM های فروشگاه اینترنتی با سرعت بالا SMART سری SMART


فناوری و توضیحات عملکرد:


محدوده دما 1.Wide ، می تواند در 10 ~ 40 ℃ محیط استفاده می شود.


2.Ultra- اندازه گیری سرعت بالا و توانایی شتاب 3 برابر CMM معمولی است.


3. خاموش و استفاده کنید ، هیچ فرآیند ایزوترمال لازم نیست.


طراحی 4.Dustproof ، می تواند در کارگاه تولید استفاده شود.


5. بدون طراحی منبع هوا ، هوای فشرده شده لازم نیست ، می توان از قدرت استفاده کرد.


رابط خودکار 6.Support برای تحقق اندازه گیری آنلاین هوشمند.


7. تغذیه چهار طرفه ، راحت در طرح خط تولید خودکار.


8. طراحی یکپارچه کل دستگاه فضای کمی را اشغال می کند و فضای خط تولید گرانبها را ذخیره می کند.


9. آسان برای حرکت ، استفاده از لیفتراک را می توان به راحتی به هر موقعیتی منتقل کرد.


عملیات ساده ، پشتیبانی از عملیات کشیدن و رها کردن ، پشتیبانی از کارگاه رابط نرم افزار ویژه.


سناریوهای برنامه های کاربردی محصول


22

3

نرم افزار نسخه ویژه کارگاه


یکپارچه سازی خط تولید 1.Intelligent.


این نرم افزار از اتصال با PLC یا سرور خارجی برای تحقق اندازه گیری خودکار آنلاین تحت کنترل پشتیبانی می کند. این نرم افزار از رابط داده ای پشتیبانی می کند که می تواند اندازه گیری برنامه اندازه گیری را از سرور بدست آورد ، یا نتایج اندازه گیری را به سیستم MES یا سایر سرورهای داده ارسال کند.


اندازه گیری کد 2.Scan

این نرم افزار همچنین با استفاده از اسلحه اسکن یا اسکنر RFID برای شروع روش اندازه گیری مشخص پشتیبانی می کند. نرم افزار اندازه گیری با توجه به نیاز مشتری برای انتخاب ، از انواع ماژول های توسعه پشتیبانی می کند.


اندازه گیری 3.manual

ویژه برای استفاده در سایت تولید ، رابط کاربری نرم افزار ساده است ، حتی بدون تجربه کارکنان سه کاره مختصات ، هنوز هم می تواند اندازه گیری سه مختصری از قطعات خاص را انجام دهد. فقط کاربران می توانند قطعه کار را به اندازه گیری اضافه کنند. قطعه کار مطابق نیاز ، و سپس بر روی نماد مهندسی اندازه گیری مربوط به قطعه کار اندازه گیری شده ، برای اندازه گیری خودکار قطعه کار کلیک کنید. کاربران مختلف برای تنظیم مجوزها ، مدیر دستگاه اندازه گیری می توانند از مجوزهای پیشرفته استفاده کنند ، برنامه نویسی را اندازه گیری کنند و به کاربران مختلف اختصاص دهند ، از طریق نام کاربری و رمزعبور خود ، کاربران عادی فقط می توانند در حساب شما وارد شوند ، از مجوزهای مهندسی نقشه برداری استفاده کنند ، از عملکرد شخصی خودداری کنند روش های اندازه گیری خطا.


مشخصات:

image
Hot Tags: CMMS ، چین ، چینی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، بهترین ، خرید ، ارزان ، قیمت پایین ، با کیفیت بالا ، برای فروش
محصولات مرتبط