شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

مانوئل CMM

RANON | ویژگی های CMM از نوع دستی: آسان و قابل اعتماد در عملکرد حالت کار دستی که به راحتی یاد می گیرید می تواند الزامات اندازه گیری دقیق متنوع سایت کارگاه را برآورده کند .... توضیحات: هنگام کار با دستگاه اندازه گیری دستی CMM ، اپراتور فقط کاوش با دست به ......

RANON | CMM از نوع دستی
امکانات:
آسان و قابل اطمینان در عملکرد حالت کار دستی آسان برای یادگیری می تواند الزامات اندازه گیری دقیق متنوع سایت کارگاه را برآورده کند ...

شرح:

هنگام کارکردن دستگاه اندازه گیری دستی CMM ، اپراتور فقط پروب را به صورت دستی نگه می دارد تا آن را در امتداد محور X Y و Z حرکت دهد ، تا کل فرایند اندازه گیری کامل شود.

 

دستگاه اندازه گیری دستی از میز کار ثابت با ساختار سفت و سخت و وزن سبک و قاب بصورت کاملاً محصور در حال حرکت از سازه پل استفاده می کند ، که می تواند ظرفیت قوی داشته باشد و عملکرد حرکتی خوبی را بدست آورد.

 

دستگاه دستی از نسبت سفتی با کیفیت بهتری برخوردار است ، و سیستم تصویری نوری برای انتخاب نیازهای مختلف بازرسی مختلف در کارگاه اختیاری است.

 

ساختار متحرک برقی ، میز کار یکپارچه باعث می شود دستگاه از ظرفیت تحمل قوی قطعه کاری گسترده ای برخوردار باشد که فضا را بارگذاری کرده و بارگیری و تخلیه مناسب را انجام می دهد.

 

از یاتاقان هوا با دقت بالا استفاده می شود و استحکام و پایداری دستگاه با استفاده از طرح طرح تحمل محوطه بهبود می یابد ، به طوری که می توان دقت بالا را حتی در صورت کار برای مدت طولانی حفظ کرد و در عین حال عالی مشخصات دینامیکی دستگاه تضمین می شود.

 

قفل شدن و تنظیم دقیق 3 محور تنها با 1 کلید قابل تحقق است. با محکم زدن سوئیچ مربوط به دستگاه قفل هوا ، هر محور از حرکت ناشتا به وضعیت قفل منتقل می شود. سوئیچ تنظیم دقیق می تواند برای جابجایی محور X Y پس از قفل کردن استفاده شود ، این عملکرد بویژه هنگام بازرسی از قسمت های باریک قطعه کار کاملاً مجسم شده است.


مشخصات

插图 3 技术参数

16 手动三坐标X轴微调机构


Hot Tags: مانوئل cmm ، چین ، چینی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، بهترین ، خرید ، ارزان ، قیمت پایین ، کیفیت بالا ، برای فروش
محصولات مرتبط