شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

لیزر Cmm

لیزر Cmm

لیزر CMM | سیستم های اندازه گیری قابل گسترش سیستم INTRO یک سیستم اندازه گیری شامل دو بخش، سیستم اندازه گیری تصویر و سیستم اسکن لیزر است که هر دو می توانند به طور جداگانه یا همزمان به وسیله یک دستگاه اندازه گیری دستی یا CNC برای تشکیل دستگاه اندازه گیری ترکیب ساخته شوند. ......

لیزر CMM | سیستم های اندازه گیری قابل اندازه گیری


INTRO

سیستم اندازه گیری تلفیقی شامل دو بخش، سیستم اندازه گیری تصویر و سیستم اسکن لیزر است که هر دو می توانند به طور جداگانه یا به طور همزمان بر روی یک دستگاه اندازه گیری دستی یا دستگاه CNC مونتاژ شوند تا دستگاه اندازه گیری مخلوط را تشکیل دهند. ماشین آلات اندازه گیری ترکیب شده در حال حاضر به طور گسترده ای در صنایع تولیدی از جمله خودرو، هوا فضا، تجهیزات پزشکی، الکترونیک، ماشینکاری، محصولات پلاستیکی، لنزهای نوری، قطعات دقت و غیره استفاده می شود، در نتیجه، به طور موثر حل اندازه گیری سخت گیر، اندازه گیری و اندازه گیری کم کارایی نسبت به قطعات کوچک، نازک و نرم و قطعات متنوع متنوع.


معمولا ما اندازه و اندازه مشخصات و اندازه میکرو اندازه و موقعیت را با راه حل نوری بدون تماس می گیریم، در حالی که اندازه گیری تماس برای ابعاد سه بعدی، مخصوصا بازرسی ویژگی ها، انجام می شود. استفاده از میز دوار باعث می شود دستگاه ویدئو مرکب به عنوان راه حل ایده آل برای قطعات کوچک پیچیده است.


نقاط فنی اندازه گیری ویدئو CCD

سیستم نوری در سیستم اندازه گیری فعلی اضافه شده است که باعث می شود ماشین اندازه گیری تماس با عملکرد متنوع پروژکتور نمایه، میکروسکوپ ابزار و دیگران. اندازه گیری اندازه گیری و اندازه گیری تماس به طور کامل ترکیب شده است، به طوری که برای جمع آوری مزایای پروژکتور نمایشی، میکروسکوپ ابزار و ماشین اندازه گیری سه بعدی مختصات تماس در یک.


插图 1.jpg


插图 2 (技术参数).jpg


عملکرد دقیق، سریع، راحت و دقیق

اسکن لیزر می تواند اندازه گیری سریع نقاط با چگالی بالا را انجام دهد و به ویژه برای سطح پیچیده پیچیده، اسکن لیزر نه تنها می تواند نقاط را به سرعت به دست آورد تا اندازه گیری سریع مقایسه بین سطح منحنی واقعی و مدل CAD، اما همچنین می تواند سطح منحنی ناشناخته را به سرعت به سرعت اسکن کند، بنابراین، یک ابزار مهم فنی برای تحقق مهندسی معکوس است.


插图 3.jpg

插图 4(技术参数).jpg


سیستم های سنسور CMM --- RENISHAW MPC

插图 5.jpg

نرم افزار CMM - - DMIS رسمی (گواهینامه PTC)

插图 6 (1).jpg


插图 6 (2).jpg

سیستم کنترل CMM --- Renishaw UCC

插图 7.jpg


کارخانه سرب

插图8.jpg


خدمات ما

فلسفه خدمات

با پیوستن به فلسفه خدمات همیشه در راه، مهندسین مرکز فناوری اندازه گیری سرب با ارائه خدمات به ارزش افزوده به موقع، معقول و متفکر، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا تجهیزات در دوره گارانتی هستند یا خیر، مشتریان را به مشتریان ارائه می دهند.


تعهد

ما به تمام درخواست های خدمات شما در زمان پاسخ به تلفن پاسخ داده شده است و در پاسخ به نیازهای شما از طریق تماس تلفنی، فکس و ایمیل، به شما کمک می کند.


ارتقاء و بازسازی سیستم اندازه گیری

پیشرفته ترین سیستم اندازه گیری ماشین و نرم افزار اندازه گیری پیچیده پیکربندی شده به ماشین های اندازه گیری توسعه یافته در زمان های اولیه برای ارتقاء آنها به پیشرفته پیشرفته پیشرفته با هزینه تنها 1 / 4-1 / 3 هزینه خرید ماشین جدید.


خدمات کالیبراسیون

از طریق کالیبراسیون و اصلاح دوره ای، دستگاه اندازه گیری خود را به بالاترین دقت در تمام زمان ها برای اطمینان از قابلیت اطمینان نتایج اندازه گیری کالیبره شده است.


سفارشی سازی نرم افزار حرفه ای و ارتقاء

سرب دارای ظرفیت توسعه نرم افزاری با گزینه های نرم افزاری متعدد موجود می باشد، از جمله نرم افزار برای اره، کامپوزیت و اندازه گیری موضوع پیچ و یا راه حل حرفه ای اندازه گیری اختصاص داده شده برای مشتری.


خدمات قرارداد

تعمیرات برنامه ریزی شده با کیفیت بالا برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و طول عمر دستگاه طولانی تر است.


لوازم جانبی در عرضه فراوان

قطعات لوازم جانبی و سر و پروب اندازه گیری در ابن دنت به شما اجازه استفاده از دستگاه را به آسانی.


آموزش مهارت و ارتباطات فنی

آموزش های سفارشی حرفه ای برای مشتریان برای بهبود توانایی تشخیص خود در دسترس هستند. بحث های فنی برای مشتریان به طور مرتب برگزار می شود تا مبادلات ایده هایی در مورد تجربه عملی برای بهبود توانایی های عیب یابی خود را انجام دهند.


جابجایی تجهیزات، نصب و راه اندازی خدمات

مهندسان نرم افزار و برنامه نویسان با تجربه در زمینه انتقال، نصب و راه اندازی تجهیزات راهنمایی فنی ارائه می دهند.


اصطبل مخصوص سفارشی

ما مشتریان را با وسایل سبک چند منظوره انعطاف پذیر برای ساده سازی روش اندازه گیری و بهبود کارایی و دقت اندازه گیری ارائه می کنیم.


راه حل فنی فنی و مهندسی اندازه گیری سفارشی

با پشتیبانی تیم تحقیق و توسعه حرفه ای ما، ما پیشنهاد می کنیم راه حل های فنی ماشین آلات اندازه گیری مختصات سفارشی به عنوان نیاز به مشتری توصیه تجهیزات مطابق با نیازهای خاص اندازه گیری مشتری.


خدمات تشخیص و برنامه ریزی

مطمئن باشید، می توانید کار تعمیر و نگهداری دستگاه را به متخصص تعمیر و نگهداری ما انتقال دهید و ما می توانیم به شما اطمینان دهیم:

■ پاسخ سریع به خدمات ■ تجهیزات جلوگیری از پنهان مشکل و از بین بردن در پیشبرد

■ افزایش بهره وری ■ کاهش هزینه های تجهیزات

■ طول عمر خدمات ■ راه حل های حرفه ای ساخته شده توسط متخصص

مهندس نرم افزار حرفه ای و با تجربه ما می تواند به شما در قسمت برنامه نویسی برای برنامه هایی برای بهبود پایداری و بازده تشخیص بر اساس تشخیص محصول کمک کند

و اندازه گیری تقاضا.


قطعات یدکی و اجزای خوب ذخیره شده

سرب به خوبی ارائه موجودی قطعات یدکی، قادر به ارائه شما حرفه ای و متفکر پس از فروش قطعات یدکی درخواست خرید، نقل قول، حمل و نقل و خدمات پرداخت.

■ برای سفارش قطعات یدکی لطفا با فروشنده یا توزیع خود تماس بگیرید.

■ لطفا شماره تلفن 24H خدمات مشتری ما را برای سفارش قرار دهید.


Hot Tags: لیزر cmm، چین، چینی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، بهترین، خرید، ارزان، قیمت پایین، با کیفیت بالا، برای فروش
محصولات مرتبط

یک جفت: مانوئل CMM

بعدی: ماشین معدن CMM