شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

دستگاه اندازه گیری مختصات

دستگاه اندازه گیری مختصات سری FLY سری FLY تجهیزات اندازه گیری انعطاف پذیر با دقت بالا است و قادر به انجام هر کار اندازه گیری و تشخیص سریع و مؤثر است. این دستگاه می تواند با تطبیق پروب های مختلف اسکن و محرک ، نیازهای اندازه گیری زیادی را برآورده سازد ، تا یک سیستم اندازه گیری کوتاه ، سریع و کارآمد با دقت بالا باشد ......

پرواز | CMM Bridge-Type
امکانات:
سری FLY CNC C oordinate M lehtution M achine تجهیزات اندازه گیری انعطاف پذیر با دقت بالا است و قادر به انجام هر کار اندازه گیری و تشخیص سریع و مؤثر است. این دستگاه می تواند با تطبیق پروب های مختلف اسکن و محرک ، نیازهای اندازه گیری زیادی را برآورده سازد ، تا یک سیستم اندازه گیری کوتاه ، سریع و کارآمد با دقت بالا باشد ...
 

ویژگی اصلی:

3 نوع ساختار دستگاه در دستگاه سری بالا FLY ما وجود دارد که می تواند نیاز شما به اندازه گیری و تشخیص را بطور کامل برآورده کند.

 

1. سازه پیاده رو در حال حرکت ، میز کار یکپارچه را دستگاه از ظرفیت تحمل قوی قطعه کار گسترده ای قرار دادن فضا و بارگذاری و تخلیه مناسب.

 

2. طراحی لرزش جدا کننده سیستم رانندگی هنوز هم می تواند اثرات دقت اندازه گیری را به دلیل لرزش دستگاه به حداقل برساند ، اگرچه دستگاه با سرعت بالا حرکت می کند.

 

3-درایو کمربند همزمان با کارایی بالا توسط سه محور اتخاذ می شود ، بنابراین نه تنها سرعت حرکت بالا را برای بهبود راندمان اندازه گیری بدست می آورند ، بلکه باعث کاهش اینرسی دوار به دورترین حد برای بهبود شتاب حرکت می شوند.  

 

4. پردازش و بازرسی راه آهن راهنمای گرانیت جدید که به طور مشترک توسط تولید کننده گرانیت حرفه ای توسعه یافته است ، در دسترس است ، به طوری که دقت ماشینکاری راه آهن راهنمای گرانیتی به یک درجه جدید بهبود می یابد.

 

5. بهبود شناور هوا ضد چرخش محور Z با طراحی خاص ، قابلیت ضد چرخش بهتری را برای محور Z فراهم می کند ، بنابراین ، خطای چرخش محور Z را در موقعیت های مختلف ارتفاع کاهش می دهد.

 

6. سیلندر مخصوص تعادل گرانشی کم اصطکاک ، ساخته شده توسط شرکت آلمان FESTO ، می تواند ثبات محور Z را هنگام اجرا بهبود بخشد.

 

7. سیستم فنر غیر خطی پیشرفته لوازم جانبی وارداتی را تصویب می کند ، که می تواند تاثیری در حداقل خطا از راه آهن راهنما به بار آورد.

 

8. دستگاه بازرسی منبع هوای دیجیتالی حساسیت را نسبت به بازرسی موج منبع هوا تقویت می کند و هرگونه تأثیر منبع هوا را نسبت به اندازه گیری دقت به حداقل می رساند.

 

9. زنجیره انرژی بدون اصطکاک وارد شده با اصطکاک کم ، دخالت نیروی خارجی محور حرکت را کاهش می دهد ، و در عین حال ، بهبود انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان محور حرکت را کاهش می دهد.

 

  مشخصات

插图 4 技术参数

 

سیستم های سنسور CMM --- RENISHAW

插图 5

  

نرم افزار CMM - - گواهی VISUAL DMIS PTC / RATIONOAL DMIS (گواهی PTC)

  

سیستم کنترل CMM ---   سرب NOVA / Renishaw UCC

插图 7

 

کارخانه LEAD

插图8

 

 

خدمات ما

 

خدمات فلسفه

با رعایت فلسفه خدمات همیشه در راه ، مهندسین مرکز فناوری اندازه گیری L ead اندازه گیری خدمات پس از فروش به موقع ، ملاحظه و متفکر پس از فروش را بدون توجه به اینکه تجهیزات در دوره گارانتی باشند به مشتریان ارائه می دهند.

تعهد

ما به موقع به تمام درخواستهای خدمات شما از طریق تلفن پاسخ می دهیم و در پاسخ به نیازهای شما از طریق تماس تلفنی ، نمابر و ایمیل به شما کمک فنی ارائه می دهیم.

ارتقا و بازسازی سیستم اندازه گیری

پیشرفته ترین سیستم کنترل اندازه گیری ماشین و نرم افزار اندازه گیری پیشرفته در دستگاه های اندازه گیری پیکربندی شده است که در زمان های اولیه توسعه یافته است تا آنها را به سطح پیشرفته مدرن و با هزینه تنها 1 / 4-1 / 3 از هزینه خرید دستگاه جدید ارتقا دهید.

خدمات کالیبراسیون

از طریق کالیبراسیون دوره ای و تصحیح ، دستگاه اندازه گیری شما برای اطمینان از قابلیت اطمینان از نتایج اندازه گیری شده در تمام زمان به بالاترین دقت کالیبره می شود.

شخصی سازی و به روز رسانی نرم افزار حرفه ای

L ead با ظرفیت توسعه نرم افزار قدرتمند با گزینه های مختلف نرم افزاری در دسترس است ، از جمله نرم افزار اندازه گیری موضوع پره ، دوربین بادامک و پیچ یا راه حل اندازه گیری حرفه ای که مخصوص مشتری طراحی شده است.

خدمات پیمانکاری

تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده با استاندارد بالا برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و طولانی شدن طول عمر دستگاه.

قطعات یدکی در عرضه فراوان

قطعات یدکی و اندازه گیری سر و کاوشگر در عرضه بی رویه اجازه می دهد تا دستگاه شما با سهولت استفاده کند.

آموزش مهارت و ارتباط فنی

آموزش های سفارشی حرفه ای برای بهبود توانایی تشخیص خود در دسترس مشتریان است. بحث فنی به طور منظم برگزار می شود تا مشتریان برای بهبود توانایی های عیب یابی خود ، مبادله ای در مورد تجربه عملیاتی انجام دهند.

خدمات جابجایی ، نصب و راه اندازی تجهیزات

مهندسان نرم افزار و نرم افزار با تجربه در دوره جابجایی تجهیزات ، نصب و راه اندازی تجهیزات راهنمایی فنی ارائه می دهند.

فیکسچر مخصوص سفارشی

ما برای ساده سازی روش اندازه گیری و بهبود کارایی اندازه گیری و دقت ، وسایل چند منظوره انعطاف پذیر را در اختیار مشتریان قرار می دهیم.

سفارشی ساخته شده راه حل فنی دستگاه اندازه گیری

ما توسط تیم تحقیق و توسعه حرفه ای ما پشتیبانی می کنیم ، ما راه حل فنی دستگاه اندازه گیری مختصات سفارشی ساخته شده را مطابق نیاز مشتری به پیشنهاد شما ارائه می دهیم   تجهیزات مطابق با نیازهای اندازه گیری ویژه مشتری

خدمات شناسایی و برنامه نویسی

مطمئن باشید ، می توانید کارهای مربوط به تعمیر و نگهداری دستگاه اندازه گیری را به متخصص نگهداری ما تحویل دهید و ما می توانیم موارد زیر را به شما اطمینان دهیم:

response پاسخ سریع خدمات ■ تجهیزات پیشگیری و رفع مشکل پنهان در پیشبرد

■ افزایش بهره وری rates نرخ خرابی تجهیزات de c یعنی

prol طولانی شدن عمر خدمات solution راه حل فنی سفارشی ساخته شده توسط متخصص

 

مهندس برنامه کاربردی حرفه ای و با تجربه ما می تواند به شما در برنامه نویسی قطعات f یا برنامه کمک کند تا ثبات و راندمان تشخیص را بر اساس تشخیص محصول خود بهبود بخشید.

و اندازه گیری تقاضا

 

قطعات یدکی و قطعات خوب مجهز به آن

L ead موجودی لوازم یدکی را به خوبی عرضه کرده است که می تواند پس از آن حرفه ای و متفکر به شما ارائه دهد   یدکی فروش

خدمات خرید استعلام ، نقل قول ، حمل و نقل و خدمات پرداخت.

to لطفا جهت سفارش قطعات یدکی با فروشنده یا توزیع ما تماس بگیرید .

■ لطفاً خط تلفن خدمات مشتری ما را برای سفارش پلاگین g 24 تماس بگیرید .

 


Hot Tags: دستگاه اندازه گیری مختصات ، چین ، چینی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، بهترین ، خرید ، ارزان ، قیمت پایین ، کیفیت بالا ، برای فروش
محصولات مرتبط

یک جفت: CMMS

بعدی: مانوئل CMM