شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

CNC CMM

CNC CMM

بزرگ | ویژگی های Gantry-Type CMM: سری GREAT از CNC CMM به ویژه برای بازرسی قطعه گسترده ای طراحی شده است، و ساختار یکجانبه بالایی آن دینامیک بالا و ثبات دارد، بنابراین، به طور جامع مطابق با الزامات اندازه گیری و تایید کیفیت از ......

بزرگ | مگنت نوع CMM


امکانات:

سری GREAT CNC CMM به ویژه برای بازرسی قطعات گسترده ای طراحی شده است و ساختار یکجانبه آن یک دینامیک بالا و ثبات دارد و بنابراین به طور جامع با الزامات اندازه گیری و تایید کیفیت از تولید خودرو، قالب های بزرگ و قطعات یدکی دقیق .


ویژگی اصلی:

کارگاه مجتمع گرانیت دستگاه را با استحکام خوب، ظرفیت تحمل قوی، قطعه کار گسترده و فضای بارگذاری و بارگیری و تخلیه راحت مشخص می کند.

سبک ساختاری بالا توسط ریل راهنمای هدایت اصلی جهت Y به دست می آید، به طوری که باریکه قطعات متحرک کاهش می یابد، بخش های انتقال نزدیک به مرکز اینرسی، و حتی اگر دستگاه اندازه گیری با مشخصات بزرگ ارائه شده، آن ویژگی های حرکت خوب و ثبات دقیق نیز می تواند تضمین شود.


راهنمای ریل راهنمای طراحی شده است که طولانی تر برای افزایش طول تحمل هوا هدایت، و به طور قابل توجهی بهبود دقت راهنمایی ریل راهنمای اصلی؛

طولانی ترین محور از رانندگی دقت بالا دندان استفاده می کند، که ضریب اطمینان نسبتا خوب را تضمین می کند. محور دوم باقی مانده کمربندهای همزمان را به کار می گیرند که نه تنها سرعت حرکت بسیار سریع را برای افزایش کارایی اندازه گیری می گیرد، بلکه همچنین برای کاهش سرعت انتقال به حداکثر سرعت برای بهبود شتاب حرکت؛

محور Z تنظیم کننده تعادل پنوماتیک را تنظیم می کند که می تواند تعادل را با تسهیلات تنظیم کند، هرچند مجهز به سیستم های پروب های مختلف است تا بتواند به بهترین حالت برسد.


插图 1.jpg


插图 2.jpg


مشخصات

插图 3 技术 参数 .jpg


سیستم های سنسور CMM --- RENISHAW

插图 5.jpg

نرم افزار CMM - - DMIS VISUAL (گواهینامه PTC) / RATIONOAL DMIS (گواهینامه PTC)

插图 6 (1) .jpg


插图 6 (2) .jpg

سیستم کنترل CMM --- سرب NOVA / Renishaw UCC

插图 7.jpg


کارخانه سرب

插图 8.jpg


خدمات ما

فلسفه خدمات

با پیوستن به فلسفه خدمات همیشه در راه، مهندسین مرکز فناوری اندازه گیری سرب با ارائه خدمات به ارزش افزوده به موقع، معقول و متفکر، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا تجهیزات در دوره گارانتی هستند یا خیر، مشتریان را به مشتریان ارائه می دهند.


تعهد

ما به تمام درخواست های خدمات شما در زمان پاسخ به تلفن پاسخ داده شده است و در پاسخ به نیازهای شما از طریق تماس تلفنی، فکس و ایمیل، به شما کمک می کند.


ارتقاء و بازسازی سیستم اندازه گیری

پیشرفته ترین سیستم اندازه گیری ماشین و نرم افزار اندازه گیری پیچیده پیکربندی شده به ماشین های اندازه گیری توسعه یافته در زمان های اولیه برای ارتقاء آنها به پیشرفته پیشرفته پیشرفته با هزینه تنها 1 / 4-1 / 3 هزینه خرید ماشین جدید.


خدمات کالیبراسیون

از طریق کالیبراسیون و اصلاح دوره ای، دستگاه اندازه گیری خود را به بالاترین دقت در تمام زمان ها برای اطمینان از قابلیت اطمینان نتایج اندازه گیری کالیبره شده است.


سفارشی سازی نرم افزار حرفه ای و ارتقاء

سرب دارای ظرفیت توسعه نرم افزاری با گزینه های نرم افزاری متعدد موجود می باشد، از جمله نرم افزار برای اره، کامپوزیت و اندازه گیری موضوع پیچ و یا راه حل حرفه ای اندازه گیری اختصاص داده شده برای مشتری.


خدمات قرارداد

تعمیرات برنامه ریزی شده با کیفیت بالا برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و طول عمر دستگاه طولانی تر است.


لوازم جانبی در عرضه فراوان

قطعات لوازم جانبی و سر و پروب اندازه گیری در ابن دنت به شما اجازه استفاده از دستگاه را به آسانی.


آموزش مهارت و ارتباطات فنی

آموزش های سفارشی حرفه ای برای مشتریان برای بهبود توانایی تشخیص خود در دسترس هستند. بحث های فنی برای مشتریان به طور مرتب برگزار می شود تا مبادلات ایده هایی در مورد تجربه عملی برای بهبود توانایی های عیب یابی خود را انجام دهند.


جابجایی تجهیزات، نصب و راه اندازی خدمات

مهندسان نرم افزار و برنامه نویسان با تجربه در زمینه انتقال، نصب و راه اندازی تجهیزات راهنمایی فنی ارائه می دهند.


اصطبل مخصوص سفارشی

ما مشتریان را با وسایل سبک چند منظوره انعطاف پذیر برای ساده سازی روش اندازه گیری و بهبود کارایی و دقت اندازه گیری ارائه می کنیم.


راه حل فنی فنی و مهندسی اندازه گیری سفارشی

با پشتیبانی تیم تحقیق و توسعه حرفه ای ما، ما پیشنهاد می کنیم راه حل های فنی ماشین آلات اندازه گیری مختصات سفارشی به عنوان نیاز به مشتری توصیه تجهیزات مطابق با نیازهای خاص اندازه گیری مشتری.


خدمات تشخیص و برنامه ریزی

مطمئن باشید، می توانید کار تعمیر و نگهداری دستگاه را به متخصص تعمیر و نگهداری ما انتقال دهید و ما می توانیم به شما اطمینان دهیم:

■ پاسخ سریع به خدمات ■ تجهیزات جلوگیری از پنهان مشکل و از بین بردن در پیشبرد

■ افزایش بهره وری ■ کاهش هزینه های تجهیزات

■ طول عمر خدمات ■ راه حل های حرفه ای ساخته شده توسط متخصص


مهندس نرم افزار حرفه ای و با تجربه ما می تواند به شما در قسمت برنامه نویسی برای برنامه هایی برای بهبود پایداری و بازده تشخیص بر اساس تشخیص محصول کمک کند

و اندازه گیری تقاضا.


قطعات یدکی و اجزای خوب ذخیره شده

سرب به خوبی ارائه موجودی قطعات یدکی، قادر به ارائه شما حرفه ای و متفکر پس از فروش قطعات یدکی درخواست خرید، نقل قول، حمل و نقل و خدمات پرداخت.

■ برای سفارش قطعات یدکی لطفا با فروشنده یا توزیع خود تماس بگیرید.

■ لطفا شماره تلفن 24H خدمات مشتری ما را برای سفارش قرار دهید.


Hot Tags: cnc cmm، چین، چینی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، بهترین، خرید، ارزان، قیمت پایین، با کیفیت بالا، برای فروش
محصولات مرتبط

یک جفت: بازرسی CMM

بعدی: CMM