شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

ماشین معدن CMM

ماشین معدن CMM

DRANON | ویژگی های دستی دستی CMM ویژگی ها: آسان و قابل اعتماد در عمل حالت دستی در حالت آسان برای یادگیری می تواند نیازهای اندازه گیری دقیق اندازه گیری از سایت کارگاه را برآورده سازد .... شرح: هنگام استفاده از دستگاه اندازه گیری دستی CMM، اپراتور تنها با دست ......

DRANON | نوع دستی CMM


امکانات:

آسان و قابل اطمینان در عمل حالت عملیاتی کتابچه راهنمای کاربر آسان می تواند نیازهای اندازه گیری دقیق اندازه گیری از سایت کارگاه ....


شرح:

هنگام استفاده از ماشین اندازه گیری دستی CMM ، اپراتور فقط پروب را با دست نگه می دارد تا آن را در محور X، Y و Z حرکت دهد، به طوری که تمام فرآیند اندازه گیری را کامل کند.


دستگاه اندازه گیری دستی از میز کار ثابت با ساختار سبک وزن و سبک وزن و ساختار پل متحرک متحرک حرکت می کند که می تواند ظرفیت قوی و عملکرد حرکت خوب را به دست آورد.


دستگاه دستی دارای نسبت سفتی با کیفیت بالا است و سیستم ویدئویی نوری اختیاری است برای انتخاب شرایط مختلف بازرسی در کارگاه.


ساختار متحرک متحرک، میز کار یکپارچه باعث می شود دستگاه دارای ظرفیت تحمل پذیری قابل توجهی از قطعه کار است که می تواند فضا و راحت بارگیری و تخلیه را فراهم کند؛


بلبرینگ با دقت بالا استفاده می شود و رطوبت و ثبات دستگاه با استفاده از طراحی طرح بند تحمل پذیری بهبود می یابد، به طوری که دقت بالا نیز می تواند حفظ شود حتی اگر برای مدت طولانی کار کند و در عین حال عالی ویژگی های پویای دستگاه اطمینان دارند؛


در حال حرکت سریع، قفل و تنظیم دقیق محور 3 تنها از طریق 1 کلید قابل دستیابی است. با محکم بستن سوئیچ مربوط به دستگاه قفل هوا، هر محور از حرکت ناگهانی به حالت قفل تغییر می کند. سوئیچ تنظیم دقیق می تواند برای حرکت X، Y، Z بعد از قفل استفاده شود. این عملکرد به ویژه در هنگام بازرسی از آن قسمت های باریک قطعه کار، کاملا تجسم یافته است.


插图 1.jpg

插图 2.jpg


مشخصات

插图 3 技术 参数 .jpg


سیستم های سنسور CMM --- RENISHAW MPC

插图 5.jpg


نرم افزار CMM - - DMIS VISUAL (گواهی PTC)

插图 6 (1) .jpg


插图 6 (2) .jpg

سیستم کنترل CMM --- NOVA سرب

插图 7.jpg


کارخانه سرب

插图 8.jpg


خدمات ما

فلسفه خدمات

با پیوستن به فلسفه خدمات همیشه در راه، مهندسین مرکز فناوری اندازه گیری سرب با ارائه خدمات به ارزش افزوده به موقع، معقول و متفکر، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا تجهیزات در دوره گارانتی هستند یا خیر، مشتریان را به مشتریان ارائه می دهند.


تعهد

ما به تمام درخواست های خدمات شما در زمان پاسخ به تلفن پاسخ داده شده است و در پاسخ به نیازهای شما از طریق تماس تلفنی، فکس و ایمیل، به شما کمک می کند.


ارتقاء و بازسازی سیستم اندازه گیری

پیشرفته ترین سیستم اندازه گیری ماشین و نرم افزار اندازه گیری پیچیده پیکربندی شده به ماشین های اندازه گیری توسعه یافته در زمان های اولیه برای ارتقاء آنها به پیشرفته پیشرفته پیشرفته با هزینه تنها 1 / 4-1 / 3 هزینه خرید ماشین جدید.


خدمات کالیبراسیون

از طریق کالیبراسیون و اصلاح دوره ای، دستگاه اندازه گیری خود را به بالاترین دقت در تمام زمان ها برای اطمینان از قابلیت اطمینان نتایج اندازه گیری کالیبره شده است.


سفارشی سازی نرم افزار حرفه ای و ارتقاء

سرب دارای ظرفیت توسعه نرم افزاری با گزینه های نرم افزاری متعدد موجود می باشد، از جمله نرم افزار برای اره، کامپوزیت و اندازه گیری موضوع پیچ و یا راه حل حرفه ای اندازه گیری اختصاص داده شده برای مشتری.


خدمات قرارداد

تعمیرات برنامه ریزی شده با کیفیت بالا برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و طول عمر دستگاه طولانی تر است.


لوازم جانبی در عرضه فراوان

قطعات لوازم جانبی و سر و پروب اندازه گیری در ابن دنت به شما اجازه استفاده از دستگاه را به آسانی.


آموزش مهارت و ارتباطات فنی

آموزش های سفارشی حرفه ای برای مشتریان برای بهبود توانایی تشخیص خود در دسترس هستند. بحث های فنی برای مشتریان به طور مرتب برگزار می شود تا مبادلات ایده هایی در مورد تجربه عملی برای بهبود توانایی های عیب یابی خود را انجام دهند.


جابجایی تجهیزات، نصب و راه اندازی خدمات

مهندسان نرم افزار و برنامه نویسان با تجربه در زمینه انتقال، نصب و راه اندازی تجهیزات راهنمایی فنی ارائه می دهند.


اصطبل مخصوص سفارشی

ما مشتریان را با وسایل سبک چند منظوره انعطاف پذیر برای ساده سازی روش اندازه گیری و بهبود کارایی و دقت اندازه گیری ارائه می کنیم.


راه حل فنی فنی و مهندسی اندازه گیری سفارشی

با پشتیبانی تیم تحقیق و توسعه حرفه ای ما، ما پیشنهاد می کنیم راه حل های فنی ماشین آلات اندازه گیری مختصات سفارشی به عنوان نیاز به مشتری توصیه تجهیزات مطابق با نیازهای خاص اندازه گیری مشتری.


خدمات تشخیص و برنامه ریزی

مطمئن باشید، می توانید کار تعمیر و نگهداری دستگاه را به متخصص تعمیر و نگهداری ما انتقال دهید و ما می توانیم به شما اطمینان دهیم:

■ پاسخ سریع به خدمات ■ تجهیزات جلوگیری از پنهان مشکل و از بین بردن در پیشبرد

■ افزایش بهره وری ■ کاهش هزینه های تجهیزات

■ طول عمر خدمات ■ راه حل های حرفه ای ساخته شده توسط متخصص

مهندس نرم افزار حرفه ای و با تجربه ما می تواند به شما در قسمت برنامه نویسی برای برنامه هایی برای بهبود پایداری و بازده تشخیص بر اساس تشخیص محصول کمک کند

و اندازه گیری تقاضا.

قطعات یدکی و اجزای خوب ذخیره شده

سرب به خوبی ارائه موجودی قطعات یدکی، قادر به ارائه شما حرفه ای و متفکر پس از فروش قطعات یدکی درخواست خرید، نقل قول، حمل و نقل و خدمات پرداخت.

■ برای سفارش قطعات یدکی لطفا با فروشنده یا توزیع خود تماس بگیرید.

■ لطفا شماره تلفن 24H خدمات مشتری ما را برای سفارش قرار دهید.


Hot Tags: cmm meauring ماشین، چین، چینی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، بهترین، خرید، ارزان، قیمت پایین، با کیفیت بالا، برای فروش
محصولات مرتبط

یک جفت: لیزر Cmm

بعدی: اندازه گیری CMM