شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

دستگاه CMM

دستگاه اندازه گیری سری GREAT-D برای اندازه گیری قطعه کار فوق العاده بزرگ طراحی شده است و ساختار گانری باز نوع آن از پویایی و پایداری بالایی برخوردار است ، طراحی نوع کف آن نیاز به قطعات اندازه گیری بزرگتر را برآورده می کند که ممکن است فضای متحرک انعطاف پذیر تری به دست آورد و تسهیل کند. بارگیری 、 بارگیری و اندازه گیری برای قطعه بزرگ و سنگین کار…....

GREAT-D | دستگاه CMM Gantry-Type
امکانات:
سری GREAT-D CMM M lehtaining M achine برای اندازه گیری قطعه کار فوق العاده بزرگ طراحی شده است و ساختار گانری باز نوع آن از پویایی و پایداری بالایی برخوردار است ، طراحی نوع کف آن نیاز به قطعات اندازه گیری بزرگتر را برآورده می کند ، که ممکن است حرکت انعطاف پذیر تری داشته باشند. فضا و تسهیل بارگذاری تخلیه و اندازه گیری برای قطعه بزرگ و سنگین کار….
شرح:
ساختار پی وی سی فرود از نوع باز در دسترس است ، به طوری که امکان بارگیری و تخلیه و اندازه گیری قطعه کاری بزرگ و سنگین را تسهیل می کند. می توان سیستم مقیاس نوری دوگانه را ترتیب داد و از این طریق ، دقت و پایداری دستگاه را بیشتر بهبود بخشید.
کلیه ریلهای راهنما از بلبرینگ هوا با دقت بالا و استحکام استفاده می کنند و استحکام و پایداری دستگاه با استفاده از طرح طرح راه آهن محاصره شده راهنمای راه حل بهبود می یابد ، به طوری که حتی در صورت کار برای مدت طولانی می توان دقت بالایی را نیز حفظ کرد. ، و در عین حال ، ویژگی های عالی پویا دستگاه تضمین می شود.
راه آهن راهنمايي سه محوره از گرانيت با كيفيت بالا ساخته شده است كه مي تواند ويژگي هاي دماي يكساني را حفظ كند و سپس از ثبات دماي خوب و توانايي تغيير شكل ضد پيري ، استحكام خوب و حداقل تغييرات هندسي برخوردار باشد.
استفاده از فنر غیرخطی تأثیر خطای جزئی از روش کشویی به سمت اندازه گیری دقیق را کاهش می دهد ، در عین حال قابلیت سازگاری بالاتر دستگاه با دمای محیط را نیز تضمین می کند.
پیچ خوردگی محور Z نقش مهمی در دقت CMM بازی می کند. طراحی ساختار ضد انعطاف پذیری قابل اعتماد آن همچنین می تواند در صورت استفاده از نوار فرمت کاوشگر دقت بالایی را بدست آورد. محور Z تصویب دستگاه تعادل پنوماتیک قابل تنظیم ، که می تواند تعادل با امکانات را تنظیم کند اگرچه مجهز به سیستم های پروب مختلف است ، تا بتواند به بهترین حالت برسد ..
فیلتر هوا با دقت بالا وارد شده بر روی دستگاه می تواند از تمیز بودن فوق العاده بالای هوای فشرده شده اطمینان حاصل کند ، به گونه ای که می تواند به طور مؤثر از بلبرینگ هوا و ریل راهنما محافظت کند ، در این میان دستگاه تخلیه خودکار باعث می شود اپراتورها با زمان و تلاش صرفه اقتصادی داشته باشند و از امکان استفاده جلوگیری کنند. آسیب به دستگاه ناشی از سهل انگاری ساخته شده توسط انسان.

 

 

مشخصات

插图 3

 Hot Tags: دستگاه cmm ، چین ، چینی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، بهترین ، خرید ، ارزان ، قیمت پایین ، با کیفیت بالا ، برای فروش
محصولات مرتبط

یک جفت: اندازه گیری CMM

بعدی: CNC CMM