شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

بازرسی CMM

بازرسی CMM

GREAT-D | Gantry نوع CMM ویژگی ها: GREAT-D سری M اندازه گیری M achine برای اندازه گیری قطعات بزرگ فوق العاده طراحی شده است، و ساخت و ساز از نوع باز گشتی آن دارای دینامیک بالا و ثبات، طراحی طبقه طبقه نیاز به قطعات بزرگتر اندازه گیری اندازه، که ممکن است حرکتی انعطاف پذیرتر پیدا کند ......

GREAT-D | مگنت نوع CMM

امکانات:

GREAT-D سری M Mugeine برای اندازه گیری قطعات بسیار بزرگ طراحی شده است و ساختار پرچم دار آن دارای پویایی بالا و پایداری است، طراحی کفپوش، نیاز به قطعات بزرگتر اندازه گیری را اندازه گیری می کند که ممکن است فضای حرکتی انعطاف پذیر بیشتری را به دست آورد و تسهیل بارگیری، تخلیه و اندازه گیری برای قطعه بزرگ و سنگین ...


شرح:

ساختار بتنی فرود دارای نوع باز است که به منظور تسهیل بارگیری و تخلیه و اندازه گیری قطعه بزرگ و سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم مقیاس نوری دوگانه می تواند تنظیم شود، در نتیجه، بیشترین دقت و پایداری دستگاه را بهبود می بخشد.

تمام ریل های راهنمای استفاده از تحمل بالا دقت و سختی هوا و استحکام و ثبات دستگاه با استفاده از طراحی طرح ریزی راهنمای مسیر محاصره بهبود یافته است، به طوری که دقت بالا همچنین می تواند حفظ شود حتی اگر به مدت طولانی کار ، و در عین حال، ویژگی های پویای عالی دستگاه اطمینان حاصل می شود؛


ریل راهنمای سه محور از گرانیت با کیفیت بالا ساخته شده است که می تواند ویژگی های دما مشابه را حفظ کند و پس از آن دارای ثبات درجه حرارت خوب و توانایی تغییر شکل در برابر پیر شدن، استحکام خوب و تغییر شکل هندسی حداقل است.


کاربرد فنرهای غیر خطی باعث کاهش نفوذ خطای جزئی راه اسلاید شده به سمت دقت اندازه گیری می شود، در عین حال تضمین می کند که سازگاری بیشتر با دمای محیط محیط سازگار است.


پیچش محور Z نقش مهمی در دقت CMM بازی می کند. طراحی ساختاری قابل اعتماد ضد پیچشی نیز می تواند در مورد استفاده از نوار فرش پروب به دقت بالا دست یابد. محور Z سیستم تعادل پنوماتیک قابل تنظیم را می پذیرد، که می تواند تعادل را با تسهیلات تنظیم کند، هرچند مجهز به سیستم های پروب های مختلف است، بنابراین می تواند به بهترین حالت برسد.


فیلتر هوا با دقت بالا در دستگاه میتواند پاکیزه فوق العاده بالا هوای فشرده را تضمین کند، به طوری که می تواند به طور موثر محافظت از بلبرینگ هوا و راهنمای ریل را، در عین حال، دستگاه تخلیه اتوماتیک باعث می شود اپراتورها با زمان و تلاش اقتصادی باشند، آسیب به دستگاه ناشی از آلودگی انسان.


插图 1.jpg

插图 2.jpg


مشخصات

插图 3 技术参数.jpg


سیستم های سنسور CMM --- RENISHAW

插图 5.jpg


نرم افزار CMM - - DMIS VISUAL (گواهینامه PTC) / RATIONOAL DMIS (گواهینامه PTC)

插图 6 (1).jpg


插图 6 (2).jpg

سیستم کنترل CMM --- سرب NOVA / Renishaw UCC

插图 7.jpg


کارخانه سرب

插图8.jpg


خدمات ما

فلسفه خدمات

با پیوستن به فلسفه خدمات همیشه در راه، مهندسین مرکز فناوری اندازه گیری سرب با ارائه خدمات به ارزش افزوده به موقع، معقول و متفکر، بدون در نظر گرفتن اینکه آیا تجهیزات در دوره گارانتی هستند یا خیر، مشتریان را به مشتریان ارائه می دهند.


تعهد

ما به تمام درخواست های خدمات شما در زمان پاسخ به تلفن پاسخ داده شده است و در پاسخ به نیازهای شما از طریق تماس تلفنی، فکس و ایمیل، به شما کمک می کند.


ارتقاء و بازسازی سیستم اندازه گیری

پیشرفته ترین سیستم اندازه گیری ماشین و نرم افزار اندازه گیری پیچیده پیکربندی شده به ماشین های اندازه گیری توسعه یافته در زمان های اولیه برای ارتقاء آنها به پیشرفته پیشرفته پیشرفته با هزینه تنها 1 / 4-1 / 3 هزینه خرید ماشین جدید.


خدمات کالیبراسیون

از طریق کالیبراسیون و اصلاح دوره ای، دستگاه اندازه گیری خود را به بالاترین دقت در تمام زمان ها برای اطمینان از قابلیت اطمینان نتایج اندازه گیری کالیبره شده است.


سفارشی سازی نرم افزار حرفه ای و ارتقاء

سرب دارای ظرفیت توسعه نرم افزاری با گزینه های نرم افزاری متعدد موجود می باشد، از جمله نرم افزار برای اره، کامپوزیت و اندازه گیری موضوع پیچ و یا راه حل حرفه ای اندازه گیری اختصاص داده شده برای مشتری.


خدمات قرارداد

تعمیرات برنامه ریزی شده با کیفیت بالا برای اطمینان از عملکرد قابل اعتماد و طول عمر دستگاه طولانی تر است.


لوازم جانبی در عرضه فراوان

قطعات لوازم جانبی و سر و پروب اندازه گیری در ابن دنت به شما اجازه استفاده از دستگاه را به آسانی.


آموزش مهارت و ارتباطات فنی

آموزش های سفارشی حرفه ای برای مشتریان برای بهبود توانایی تشخیص خود در دسترس هستند. بحث های فنی برای مشتریان به طور مرتب برگزار می شود تا مبادلات ایده هایی در مورد تجربه عملی برای بهبود توانایی های عیب یابی خود را انجام دهند.


جابجایی تجهیزات، نصب و راه اندازی خدمات

مهندسان نرم افزار و برنامه نویسان با تجربه در زمینه انتقال، نصب و راه اندازی تجهیزات راهنمایی فنی ارائه می دهند.


اصطبل مخصوص سفارشی

ما مشتریان را با وسایل سبک چند منظوره انعطاف پذیر برای ساده سازی روش اندازه گیری و بهبود کارایی و دقت اندازه گیری ارائه می کنیم.


راه حل فنی فنی و مهندسی اندازه گیری سفارشی

با پشتیبانی تیم تحقیق و توسعه حرفه ای ما، ما پیشنهاد می کنیم راه حل های فنی ماشین آلات اندازه گیری مختصات سفارشی به عنوان نیاز به مشتری توصیه تجهیزات مطابق با نیازهای خاص اندازه گیری مشتری.


خدمات تشخیص و برنامه ریزی

مطمئن باشید، می توانید کار تعمیر و نگهداری دستگاه را به متخصص تعمیر و نگهداری ما انتقال دهید و ما می توانیم به شما اطمینان دهیم:

■ پاسخ سریع به خدمات ■ تجهیزات جلوگیری از پنهان مشکل و از بین بردن در پیشبرد

■ افزایش بهره وری ■ کاهش هزینه های تجهیزات

■ طول عمر خدمات ■ راه حل های حرفه ای ساخته شده توسط متخصص

مهندس نرم افزار حرفه ای و با تجربه ما می تواند به شما در قسمت برنامه نویسی برای برنامه هایی برای بهبود پایداری و بازده تشخیص بر اساس تشخیص محصول کمک کند

و اندازه گیری تقاضا.


قطعات یدکی و اجزای خوب ذخیره شده

سرب به خوبی ارائه موجودی قطعات یدکی، قادر به ارائه شما حرفه ای و متفکر پس از فروش قطعات یدکی درخواست خرید، نقل قول، حمل و نقل و خدمات پرداخت.

■ برای سفارش قطعات یدکی لطفا با فروشنده یا توزیع خود تماس بگیرید.

■ لطفا شماره تلفن 24H خدمات مشتری ما را برای سفارش قرار دهید.


Hot Tags: بازرسی Cmm، چین، چینی، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، عمده فروشی، بهترین، خرید، ارزان، قیمت پایین، با کیفیت بالا، برای فروش
محصولات مرتبط

یک جفت: اندازه گیری CMM

بعدی: CNC CMM