شرکت صنایع Bolaier ، محدود

دستگاه CMM

دستگاه اندازه گیری مختصات CMM

به عنوان نسل جدید CMM ، سری EXPERT با دقت بالا و سازگاری فلزی محصور شده یکپارچه می شوند تا برای دامنه اندازه گیری گسترده از محدوده اندازه گیری متوسط ​​و کوچک تا دامنه اندازه گیری عالی قابل استفاده باشند. … ساختار پل موبایل کلاسیک دارای فضای گسترده ای برای تغذیه و تخلیه است. سیستم انتقال اصطکاک فلزی خود سازگاری با فن آوری ثبت اختراع به طور موثری عملکرد دینامیکی دستگاه اندازه گیری را بهبود می بخشد مخصوصاً برای کاربرد سیستم اسکن و اندازه گیری مناسب است....

EXPERT | CNC CMM با دقت بالا

دستگاه اندازه گیری مختصات CMM


امکانات:
به عنوان نسل جدید CMM ، سری EXPERT با دقت بالا و محاصره شده است   سازگاری فلز برای دامنه اندازه گیری گسترده از محدوده اندازه گیری متوسط ​​و کوچک تا محدوده اندازه گیری عالی قابل اجرا است. ...
ساختار پل موبایل کلاسیک دارای فضای تغذیه و تخلیه گسترده است. سیستم انتقال اصطکاک فلزی خود سازگاری با فن آوری ثبت اختراع به طور موثری عملکرد دینامیکی دستگاه اندازه گیری را بهبود می بخشد مخصوصاً برای کاربرد سیستم اسکن و اندازه گیری مناسب است.
插图1
بررسی اجمالی

1. سه محور با راه آهن راهنمای مستطیل شکل با طرح پیچیده پذیرفته شده است ، و به اصطلاح ساختارهای مختلف ریلی راهنمای منحصر به فرد "منحصر به فرد" و "ثبت اختراع" و حتی عجیب و غریب رها شده و به طبیعت باز می گردند. مدل تصحیح خطای راه آهن راهنمای مستطیل ساده و کاربردی است. این فرم در دستگاه اندازه گیری با دقت بالا متداول است.

 

2. محور طولانی با ایده آل ترین سیستم انتقال سه مختصات شناخته شده توسط صنعت در حال حاضر پذیرفته شده است ---- انتقال اصطکاک فلزی. در مقایسه با چنین گیربکس دنده ای به عنوان کمربند همزمان و دنده دنده معمولی ، راندمان مشخصات دندان کاملاً از بین می رود تا امکان تکمیل تر بودن مأموریت فراهم شود ، به طور موثری شوک دستگاه ناشی از تلسکوپ انعطاف پذیر کمربند همزمان را از بین ببرد و انتقال را بهبود ببخشد. استحکام دستگاه اندازه گیری برای رسیدن به قابلیت شروع بهتر ، متوقف و موقعیت یابی ، که انتخاب ایده آل برای اندازه گیری اسکن با دقت بالا است.
插图2

3. طرح طرح تحمل هوا از نوع اطراف برای یک محور به طور یکنواخت تصویب می شود ، و از بلبرینگ هوا از پیش فشرده سازی با استحکام غشای هوا بالا استفاده می شود. از طریق مقایسه بین سایر طرح ها و طرح های اطراف آن از طرفین ، نیروی پیش فشرده سازی برای هر بلبرینگ هوا می تواند کنترل فردی و عدم دخالت متقابل را درک کند تا این امکان را فراهم کند که هر بلبرینگ هوایی بتواند تحت ایده آل ترین وضعیت کار کند.

插图3

 

4- دو ستون دستگاه اندازه گیری با طراحی دو لایه کاملاً اتخاذ شده است تا تأثیر آن بر دقت اندازه گیری دستگاه با تغییر دمای خارجی و سیستم تهویه هوا تهویه هوا کاهش یابد تا این امکان فراهم شود که دستگاه اندازه گیری دارای قابلیت سازگاری با محیطی قدرتمندتر باشد.

5. طراحی پایه جدید دستگاه اندازه گیری کاملاً سازگار با سیستم جداسازی لرزش منفعل با کارایی بالا یا سیستم جداسازی لرزش هوا مثبت برای پاسخگویی به تقاضای بهره برداری از گیاه با منبع زلزله قوی و اندازه گیری بر روی خط است.


 

مشخصات

插图6

 

سیستم های سنسور CMM --- RENISHAW

插图7

  

نرم افزار CMM - - گواهی VISUAL DMIS PTC R / RATIONOAL DMIS (گواهی PTC)

   سیستم کنترل CMM ---   سرب NOVA / Renishaw UCC

قطعات یدکی معمولی در قسمت برنامه

插图10

کارخانه LEAD

插图11

 


Hot Tags: دستگاه اندازه گیری مختصات cmm ، چین ، چینی ، تولید کنندگان ، تامین کنندگان ، کارخانه ، عمده فروشی ، بهترین ، خرید ، ارزان ، قیمت پایین ، کیفیت بالا ، برای فروش
محصولات مرتبط

یک جفت: اندازه گیری CMM

بعدی: CNC CMM